Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139776

Marketingi- ja müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Marketingi- ja müügijuhi tööülesanneteks on uute kinode avamine Eestis koostöös kinode tegevjuhiga (operations manager), strateegiline planeerimine (hinnastamine ja positsioneerimine), marketingiplaanide koostamine ja elluviimine kinode ja filmide reklaami, ürituste, lojaalsusprogrammide jm. kujul, avalikkussuhete s.h. meediasuhete juhtimine ja koordineerimine, sponsorsuhete ja bartertehingute juhtimine, müügikanalite koordineerimine ja müügi juhtimine äriklientide suunal, eelarvestamine ja aruandlus.

Ootused kandidaadile

Eeldame, et liitudes meie meeskonnaga oled aktiivne, ettevõtjalik ja iseseisev, sul on tulemuslik vähemalt 3-aastane turundusalane (s.h internetimarketingi alane) või marketingi juhtimise alane töökogemus, oled lõpetanud ülikooli, sulle meeldib asju ära teha, oskad pidada läbirääkimisi ja oma tegevust planeerida, valdad eesti ja inglise keelt. Mitte sugugi vähetähtsana – Sulle meeldivad turundus, kino ja aktiivne elu!

Pakume väljakutset uue brändi kujundamise näol ja perspektiivika ettevõtte juhtrühma liikmena, rahvusvahelist töökogemust, võimalust end valdkonnas arendada ja koolitada, konkurentsivõimelist palka ning meie asjatundliku meeskonna tuge.

Lisainfo

Palume saata oma CV ja vabas vormis avaldus hiljemalt 21. veebruariks postiaadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendavatele küsimustele saate vastuse Mercuri Urvali telefonil 667 1520. Kandideerijate avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Tööpakkumise number
#139776

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2008

Cinamon kui bränd ühendab endas rahvusvahelist meelelahutus- ja toitlustusäri. Cinamon Grupi professionaalne meeskond on praegu arendamas Baltimaades seitset kobarkino soovides pakkuda siinsetele kinokülastajatele uusi elamusi. Oleme juba avanud kinod Leedus ja planeerime avamist Lätis. Esimese kino Eestis avame 2008.a. suvel Tartus ning Tallinnas 2009.a. sügisel.
Meie eesmärgiks on 2009.aastaks saada suurimaks kobarkinode võrguks Baltimaades.

Oleme nüüd loomas oma meeskonda Eestis ja otsime Cinamon Eesti juhtkonda kobarkino marketingi- ja müügijuhti.

Vaata rohkem