https://www.cvkeskus.ee/114091

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Marketingi- ja kliendisuhete juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 114091

Tööpakkumise number

114091

Töö kirjeldus

Tema vastutusalas on klendisuhete arendamine ja haldamine, hinnapakkumiste koostamine ja koordineerimine, lepingute ettevalmistamine ja läbirääkimised, lepingute ajakohasus ning igakülgne infovahetus klientidega ja firma siseselt. Ta tegeleb aktiivselt uute klientide leidmisega, teeb tihedat koostööd HSF Grupi teiste tehastega. Töö eeldab väliskomandeeringuid ning läbirääkimisi, turuinfo kogumist ja analüüsimist ning koostöös tootmisüksustega pakkumiste koostamist. Ta juhib meeskonda, kuhu kuuluvad kliendihaldurid ja tootejuhid.


Nõudmised kandidaadile

.Marketingi ja kliendisuhete juhil on majandusharidus, müügitöökogemus ja meeskonna juhtimise kogemus. Eeliseks on varasem elektroonika- või mehaanikatoodete müügi kogemus. Hea kui on rahvusvaheline töökogemus, mida toetab erinevate maade kultuurikonteksti tajumine ja arusaam rahvusvahelise taustaga organisatsiooni toimimisest ja tööprotsessidest. Tööülesannete edukaks täitmiseks on vajalik väga hea inglise keele suuline ja kirjalik oskus. Teiste keelte oskus (rootsi, vene) on kandideerimisel lisaväärtuseks.
Sobivalt kandidaadilt eeldame head läbirääkimisoskust ja sihikindlust, soovitav on tootmisettevõttes töötamise kogemus ja majandusharidus. Vajalik on suhtlemisvilumus inglise keeles ja esitluste tegemise oskus. Kandidaat on oma ametis edukas, kui saab hakkama suure informatsioonihulga töötlemisega, suudab oma töid ja tegemisi hästi organiseerida, on paindlik ning nutikas lahenduste leidmisel ja tunneb ärieetikat


Ettevõte pakub

Tarkon AS pakub oma uuele meeskonnaliikmele väljakutsuvat ja vastutusrikast tööd, rahvusvahelist töökeskkonda ja täiendkoolitusi. Tööindu tõstab sõbralik meeskond, hea motivatsioonipakett ning korralikud töövahendid.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. august 2007
Kuulutus sisestati:
27. juuni 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Tarkon on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte, mis kuuluv Hallberg- Sekrom Fabriks Gruppi. HSF grupp tehased asuvad Eestis, Rootsis ja Hiinas. Tarkonis töötab 530 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 ja keskkonnajuhtimissüsteemi ISO 14001:2004 sertifikaate.