https://www.cvkeskus.ee/67588

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67588

Markeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kaupade müügiks ettevalmistamine,
kaupade markeerimine eesti keelsete etikettidega,
lao korrashoid.


Ootused kandidaadile

ausus,
täpsus,
kohusetunne,
kiirus;


Ettevõte pakub

asjalikku ja sõbralikku kollektiivi,
kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid,
tulemusest sõltuvat töötasu,


Lisainfo

Töö oleks tähtajaline. Miinimum aeg 1 aasta.


Tööpakkumise number
#67588
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Markeerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!