Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56498

Markeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame tublisid ja teotahtelisi inimesi tööle markeerijatena, kes kleebistavad tooteid ja teevad kampaaniapakendeid.
Otsime ka hooajalisi töötajaid.

Ootused kandidaadile

  • Tähelepanuvõime ja korrektsus
  • Kohusetundlikkus ja püsivus
  • Füüsiline vastupidavus
  • Eesti keele oskus
  • Tahe teha tööd ja saada selle eest väärilist tasu

Ettevõte pakub

  • Töökohta arenevas ettevõttes
  • Palka vastavalt töötulemustele

Lisainfo

Kui soovid kandideerida, siis saada elulookirjeldus läbi CV Keskuse või helista 6135800.

Tööpakkumise number
#56498

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2005

Smarten Logistics kuulub juhtivate logistikaettevõtete hulka Eestis. Meie eesmärk on pakkuda partneritele nende äri vajadustest lähtuvaid logistilisi lahendusi.

Vaata rohkem

Markeerija