Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433987

Markeerija ( hooajatöö )

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maksu-ja aktsiisimärkide, vajadusel etikettide kleepimine.

Ootused kandidaadile

kiirus ja täpsus
kohuse- ja vastutustundlikkus
vanus alates 18 eluaastast

Ettevõte pakub

väljaõpet kohapeal
tasuta transporti Tallinna kesklinnast, Lasnamäelt ja Maardust tööle ja tagasi

Lisainfo

Töökoht asub Muugal

Tööpakkumise number
#433987

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3.6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
12. august 2016
Kuulutus sisestati:
2. august 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem