Värsked tööpakkumised

Marjamüüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 424754

Tööpakkumise number

424754

Töö kirjeldus

Pakume tööd marjamüüjale. Müügipunktid asuvad Tallinnas erinevates linnaosades, Kosel ja Jüris. Väljaõpe toimub kohapeal. Tööga saab alustada kohe.

Nõudmised kandidaadile

Aus, kohusetundlik, avatud suhtleja, kes oskab suhelda nii eesti kui ka vene keeles, muud võõrkeeled tulevad kasuks. Eelnev klienditeenindus kogemus on eeliseks.

Korraliku töötasu sõltuvalt läbimüügist. Maasikamaitselist tööd suveks.

Lisainfo

Töö on vahetustega. Lisainfo tel 5181684

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
22. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
24. mai 2016

OÜ Berrymarket on tegutsenud 3 aastat. Kaubelnud erinevatel laatadel ja üritustel. Müügipunktid asuvad erinevates linnaosades ja on hooajalised. Pakume klentidele kvaliteetset toodangut erinevatest taludest nii kodumaalt kui ka kaugemalt.