Marjaleti Müügiguru
Tööpakkumise number #687254

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 12. veebruar 2021
Kuulutus aegub:14. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Hommikul tuleb marjad kiirelt letile panna,et müük saaks alata. Kogu päeva jooksul tuleb veenduda toodete kvaliteedis ning sorteerida marjad nii,et klient kes sooritab ostu saab olla rahul ning sina kindel,et kvaliteet,mida klient täishinnaga ostab on NO Bullshit!

Ootused kandidaadile

Meil kogemus ei loe, eeldame vaid töötahet!

Palk 5 kuni 15 eurot bruto-kõik oleneb,sellest kui hea müügiguru Sa oled!

Tööpakkumise number
#687254

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2021
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2021
Marjaleti Müügiguru Marjaleti Müügiguru

No Bananas / Get Fresh Estonia OÜ

Vaata rohkem