Marjaleti Manager Viljandis
Tööpakkumise number #687330

Asukoht: Viljandimaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 12. veebruar 2021
Kuulutus aegub:14. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Tööpäev algab külluslike marjalettide ehitamisest ning peale seda tuleb kogu päeva hoolitseda väljapanekute ja marjade kvaliteedi eest. Nii hommikul kui õhtul tuleb teha inventuuri-inventeerimisel eeldame TÄIELIKU keskendumist ning täpsust andmete sisestamisel. Töö on osalise tööajaga.

Ootused kandidaadile

Töö ei ole keeruline,kuid on intensiivne. Sobid sellele tööle kui omad B-kategooria lube,talud pinget ja tööd tehes oled alati täpne ning vastutustundlik

Tööpakkumise number
#687330

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2021
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2021
Marjaleti Manager Viljandis Marjaleti Manager Viljandis

No Bananas / Get Fresh Estonia OÜ

Vaata rohkem