Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #96647

Manuaal ja CNC metallipainutaja

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Manuaal(number juhtimisega) painutajad.
CNC painutuspinkidepinkide ja lehetöötluskeskuste operaatorid. (juhtimised fanuc, heidenheim, siemens, masatrol jne.)
Töökohad Kesk- ja Lõuna-Soomes

Ootused kandidaadile

Manuaal ja CNC painutajal vajalik töökogemus tehastes. CNC painutajal tuleb kasuks programmide kasutus ja valmistamise oskus. Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus. Kasuks tuleb hea soome või inglis keele oskus.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV - s tuua välja eelmised töökohad, pinkide margid, juhtimisprogrammid ja Kandideerija oskused pinkidega ja nende juhtimistega toime tulla. Hea kui kirjeladate ka enda valmistatud detailide möötmeid(max, min), täpsuseid ja millisesse koostedetaili nad kuuluvad.

Tööpakkumise number
#96647

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 150 - 230 €/tunnis
Kuulutus aegub:
11. aprill 2007
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem