Värsked tööpakkumised

Manuaal ja CNC metallifreesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122372

Tööpakkumise number

122372

Töö kirjeldus

Manuaal(number juhtimisega) freesijaid, puurijaid.
CNC frees- ja keskuspinkide operaatorid. (juhtimised fanuc, heidenheim, siemens, masatrol jne.)
Töökohad Kesk- ja Lõuna-Soomes

Nõudmised kandidaadile

Manuaal ja CNC freesijal vajalik töökogemus tehastes. CNC freesijal tuleb kasuks programmide kasutus ja valmistamise oskus. Tööl käimist kergendab auto kasutamise vöimalus. Kasuks tuleb hea soome või inglis keele oskus.

Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV tuua välja eelmised töökohad, pinkide margid, juhtimisprogrammid ja Kandideerija oskused pinkidega ja nende juhtimistega toime tulla. Hea kui kirjeladate ka enda valmistatud detailide möötmeid(max, min), täpsuseid ja millisesse koostedetaili nad kuuluvad.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
5. september 2007
Brutopalk:
Alates 150 kuni 230 EEK tunnis

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.