Värsked tööpakkumised

Maniküürija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 121358

Tööpakkumise number

121358

Töö kirjeldus

Noor ja esinduslik ilusalong "Liu" Lasnamäe Centrumis pakub tööd maniküürijale, pediküürijale.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaatidelt eeldame professionaalset taset, korrektsust, loovat mõtlemist ja tahet olla kaasaegse areneva meeskonna liige, head suhtlemisoskust.

Pakume võimalust töötada kaasaegses töökeskkonnas, motiveerivat töötasu ja täiendkoolitusi tööandja kulul.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. september 2007
Kuulutus sisestati:
29. august 2007

OÜ Serverette on 1999. aastal asutatud firma. Meie tegevusvaldkonnaks on teenindussektor. Seoses kaadri uuendamise ja täiendamisega pakume võimalust liituda meie kollektiiviga.