Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635923

Mänguväljakute paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 19. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:17. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Mänguväljakute paigaldaja tööülesanneteks on laste mänguväljakute paigaldamine, turvaaluste ehitamine, pinnase ettevalmistuse tööd ning muud ehitus- ja paigaldustööd soovitud eesmärgi saavutamiseks.

Ootused kandidaadile

Sul on hea meeskonnatöövõime ja pingetaluvus
Eelnev töökogemus ehitustööde valdkonnas
Tahe, huvi ja motivatsioon teha tööd antud töökohal
Iseseisev mõtlemine ja oled hoolas
Sul on jooniste lugemise oskus
Kui soovid anda oma panuse ettevõttes, kus tehakse asju, mis saavad avalikku tähelepanu ja tunnustust!
Oled valmis liikuvaks tööks üle Eesti

Ettevõte pakub

Väljaõpet koha peal
Huvitavat, mitmekesist, vaheldusrikast ja stabiilset tööd
Motiveerivat palka
Arenguvõimalust paremale ametikohale

Tööpakkumise number
#635923

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2020

Lars Laj Eesti OÜ tegeleb mänguväljakute ehitamisega ja linnaruumi kujundamisega. Toodame ja paigaldame mänguväljakuid, spordivahendeid, pargiinventari ja skateparke. Tegeleme ka eritellimustega ning eriti meeldivad meie põnevad väljakutsed ja uudsed lahendused.

Lars Laj on alguse saanud Taanis ning omab peaaegu 40-aastast kogemust mänguväljakute, skateparkide, välitrenažööride ja välimööbli tootmise vallas.
Lars Laj on kujunenud tootjaks, kes pakub parima kvaliteediga tooteid kogu maailmas. Me hoolime igast mänguväljaku pisidetailist ning pöörame tähelepanu sellele, et kõik funktsioonid oleksid täiuslikud. Kvaliteetsete materjalide kasutamine ja pidev tehnoloogiline tootmistehnika arendamine teeb meid üheks parimaks tootjaks maailmas. Meie tooted on disainitud vastupidavaks ja esteetiliseks, et need pakuksid rõõmu mitmeteks aastateks. Püüame olla kaasaegsed ja läheneda mänguväljakule kui tervikule, ühendades samaaegselt lõbu, ohutuse, funktsionaalsuse, esteetilisuse, innovatsiooni ning täita seeläbi eesmärk: tuua inimesed kokku!

Vaata rohkem