Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69858

Mängutoa administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jukat Eesti OÜ avab mängutoa ja seoses sellega otsib mängutuppa organiseerimioskusega loovat inimest,kelle ülesanneks oleks mängutoa töö organiseerimine , ürituste korraldamine, mängutoa teenuste aktiivne müük...jne

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • Eelnevat müügitöö kogemust
  • Head suhtlemisoskust
  • Ausust, täpsust, vastutustunnet, organiseerimisvõimet
  • Iseseisva töö oskust
  • Aktiivstust ja omaalgatuslikkust

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • meelivat töökollektiivi

Tööpakkumise number
#69858