Mängusaalide juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 570615

Tööpakkumise number

570615

Töö kirjeldus

* Mängusaalide personali juhtimine ja kontrolli teostamine, töökvaliteedi ja teenindusstandardite täitmise jälgimine;
* Kehtivate standarditele vastava klienditeeninduse taseme tagamine;
* Seaduste, normaktide ja töökorralduse täitimise tagamine;
* Mängusaalide personali ja administratsiooni vaheline operatiivse infovahetuse tagamine;
* Mänguautomaatide korrasoleku jälgimine;
* Mängusaalide korrektseks tööks vajaliku kauba tellimine;
* Uute töötajate väljaõpe teostamine ja juhendamine;
* Mängusaalide töögraafikute teostamine jne

Nõudmised kandidaadile

* Vähemalt 21 aastane;
* Kesk-, kesk-eri või kõrgharidus;
* Arvutikasutamise oskus;
* Kogemus klienditeeniduse valdkonnas vähemalt 3. aastat;
* Valmisolek töötada väljaspool tööaega;
* Sularaha arvelduse ja kassasüsteemide kasutamise kogemus;
* B-kategooria juhiload ja autojuhtimise kogemus;
* Väga head eesti- ja vene keele oskust, inglise keele oskus suhtlustasandil;
* Süsteemise ja efektiivse tööplaneerimise kogemus;
* Soovitavalt Hasartmänguseaduse ja -normaktide tundmine;
* Soovitavalt meeskonnajuhtimise kogemus;
* Hea pingetaluvus ja kõrge vastutustundlikkus.

* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes;
* Ettevõtte poolset väljaõpet;
* Konkuretsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Töökoht: Tallinn
Ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
6. detsember 2018

OÜ Novoloto on Eestis üle 20 aasta tegutsenud rahvusvaheline ettevõte, mis tegeleb hasartmängude korraldamisega, opereerides 15 kasiinot üle kogu Eesti. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume 11 Tallinna kasiinos ja 4 Eesti linnas.