Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67450

Mängusaali klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kõrgetasemeline klientide teenindamine
- erinevate mänguvõimaluste ja ürituste tutvustamine
- mängusaalis puhtuse ja korra tagamine
- käsimaksete ja Jackpot’ide väljamaksmine
- mänguautomaatides jooksvate rikete parandamine

Ootused kandidaadile

- vanus alates 21. eluaastast, soovitavalt meessoost
- omandatud keskharidust
- head väljendusoskust eesti, vene ja inglise keeles
- korrektset välimust

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast, pingelist ja huvitavat tööd
- võimalust töötada tööajakava alusel
- kaasaegset töökeskkonda
- mitmekülgset motivatsioonipaketti

Lisainfo

Töökoht: Sillamäe

Tööpakkumise number
#67450