Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #66599

Mängusaali klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- sisenevate klientide sõbralik vastuvõtmine ja juhatamine kasiinosse. Lahkuvate klientide viisaks ärasaatmine ja alati tagasi kutsumine;
- kasiino, erinevate mänguvõimaluste ja ürituste kava tutvustamine klientidele;
- käsimaksete ja Jackpot’ide väljamaksmine;
- jooksvate rikete parandamine mänguautomaatidel;
- turvalisuse ja puhtuse/korra tagamine kasiinos;
- baariteenuse osutamine.

Ootused kandidaadile

- vanus alates 21 aastat;
- eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil;
- head suhtlemisoskust;
- korrektset välimust;
- pingetaluvust;
- õppimisvalmidust;
- arvuti kasutamise oskust.

Ettevõte pakub

- vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
- võimalust töötada graafiku alusel;
- kaasaegset töökeskkonda;
- sõbralikku kollektiivi;
- konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Töökoht: Haapsalu

Tööpakkumise number
#66599