Värsked tööpakkumised

Mängujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 229201

Tööpakkumise number

229201

Töö kirjeldus

Vastutad laste mängutoas toimuva lasteprogrammi eest
Korraldad kruiisiprogrammijärgsete mängude, võistluste jms läbiviimise
Korraldad vajadusel lastele laeva tutvustavaid ekskursioone

Nõudmised kandidaadile

Oled kiire õppija ning talud hästi pinget
Valdad väga heal tasemel eesti keelt ja soome keelt (kasuks tulevad teadmised inglise keelest)
Soovid töötada meeskonnas
Positiivne mõttelaad on Sulle omane
Meeldib tegeleda lastega
Oled loova mõtlemisviisiga

Ettevõte pakub

Pakume tööd juunis kaks nädalat ja juulis kaks nädalat
Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi

Lisainfo

Otsime uut mängujuhti ühele Soome sõitvale laevale.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö
Kuulutus aegub:
31. mai 2011
Kuulutus sisestati:
25. mai 2011

AS Tallink Grupp on oma 19 laeva ning 7 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Hetkel on meil 4 hotelli - Tallinna südalinnas Tallink City Hotell, kesklinnas Tallink Spa&Conference Hotell ning Tallink Express Hotell ning kesklinnast mõnevõrra eemal Pirita Top Spa hotell. Et tagada meie klientide rahulolu, võtame oma töökasse kollektiivi juurde veel ühe liikme.