Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127318

Mänedzer

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mänedzeri ülesandeks on kõrgel tasemel tõrgeteta teeninduse tagamine St. Patrick'sis.
Tegu on toitlustus- ja meelelahutuskohaga, kuhu ootame inimest, kes oleks võimeline arendama olemasolevat teenindusskeemi ning tagama teeninduse taseme vastavalt sellele. Ta peab koordineerima teenindust kohapeal ning vajadusel olema ka ise aktiivselt valmis teenindama.
Kandidaat peab olema valmis vajadusel töötama ka nädalavahetustel ja õhtuti.

Ootused kandidaadile

Kandidaat peab olema aktiivne ja julge, loova mõtlemisega. Teeninduses, soovitavalt toitlustuses töötamise kogemus vajalik. Hea kui oleks teenindusalane juhtimiskogemust. Soovitav on kõrgharidus.
Eesti keele vaba valdamine ning vene ja inglise keele vaba valdamine suhtlustasandil nõutav.

Ettevõte on usaldusväärne ning sõbraliku ja asjaliku kollektiiviga. Eelkõige lähtume töökollektiivi loomisel meeskonnast.

Tööpakkumise number
#127318
Mänedzer