Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216101

Mänedžer-finantsanalüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • seminaride ja presentatsioonide läbiviimine
  • uue ja olemasolevate klientidega suhete loomine ja arendamine
  • analüütiliste materjalide koostamine ja avaldamine
  • ettevõtte huvide aktiivne edendamine Internetis
  • igapäevase küsimuste operatiivne lahendamine

Nõudmised kandidaadile

  • FOREX turu tundmine
  • väga hea MetaTrader 4 kauplemisplatvormi tundmine
  • eesti, vene ja inglise keele valdamine
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • iseseisva töö tegemise oskus
  • Kasuks tuleb: presentatsioonide ja seminaride korraldamise kogemus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd finantssektoris
  • arenemisvõimalusi
  • sõbralikke ja toetavaid töökaaslasi
  • kaasaegseid töötingimusi kesklinnas
  • konkurentsivõimelist tööpalka

Lisainfo

Täistööajaga töö 9.00-18.00 Tallinna Kesklinnas.
Kandideerimiseks palume lisada CV-le kaaskiri fotoga.

Tööpakkumise number
#216101

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2011

Ettevõtte Realtrade OÜ on Real Trade Group Ltd partner, mis pakub klientidele üle maailma võimalust tehingute sooritamiseks rahvusvahelisel FOREX
valuutaturul, otsib oma kasvavasse meeskonda

Vaata rohkem