Värsked tööpakkumised

Manager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38398

Tööpakkumise number

38398

Töö kirjeldus

- kaupade sortimendi ja hinnapoliitika väljatöötamine
- aktiivne suhtlemine, koostöö arendamine ja lepingute sõlmimine tarnjatega nii Eestis kui välisturgudel
- ostu- ja hankeprotsessi kordineerimine ning kontroll
- erinevate kampaaniate organiseerimine

Nõudmised kandidaadile

- kesk-eri, kõrgharidus
- eesti ja vene keele oskus
- arvuti kasutamise oskus (MS Office)
- väga hea suhtlemisoskus, aktiivsus, analüüsivõime, enesekindlus

Ettevõte pakub

- väga dünaamilist tööd noores kollektiivis
- tööalast karjääri ja enesearengu võimalust Baltimaade suurimas kaubandusettevõttes
- hea töö eest head palka

Lisainfo

- Ootame noori ja aktiivseid inimesi. Pakume palju võimalusi kiireks karjääriarenguks

mihhail.voronin@vpmarket.ee
personal@vpmarket.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2005
Kuulutus sisestati:
10. detsember 2004

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk VP MARKET omab kokku 267 kauplust Leedus, Lätis ja Eestis. Seoses oma tegevuse laiendamisega Eestis otsime oma meeskonda