Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57945

Manager-administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Manager-administraator vastutab ettevõtte administratiivse tegevuse eest s.h. asjaajamise korraldamine, personalitöö, kaupluse töö kontrollimine, suhtlemine raamatupidamis-ja omanikfirmaga, kauplusele tegutsemiseks vajalike materjalide ja teenustega varustamise koordineerimine.

Ootused kandidaadile

* baasteadmised dokumendihaldusest ja personalitööst,
* eelnev töökogemus juhtimis või personalivaldkonnas (soovitavalt jaemüügi valdkonnas)
* orienteeritus meeskonnatööle
* vastutustundlikkus
* korrektsus, täpsus
* suurepärane eesti- ja inglise keel, hea vene keele oskus oleks eeliseks

Kui oled kohanemisvõimeline, huvitud moest ja sulle meeldib tiimitöö ning soovid arendada oma sisemist potentsiaali dünaamilises keskkonnas, siis pakub ZARA sulle selleks suurepäraseid võimalusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume esitada inglise keelne CV koos motivatsioonikirjaga.
Konkursi esimeses etapis äraütlevaid vastuseid ei saadeta.

Tööpakkumise number
#57945