Värsked tööpakkumised

Management assistant / trainee manager

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 146710

Tööpakkumise number

146710

Firma nimi peidetud Management assistant  / trainee manager

Töö kirjeldus

Otsime loomakasvatusjuhti oma tütarettevõttesse Tõhela Farmid OÜ, mis asub Pärnumaal Tõstamaa vallas Tõhela külas. Loomi on kokku 470, kellest ligi 370 on lüpsilehmad.

Loomakasvatusjuhi töö sisuks on loomakasvatustööde planeerimine ja juhtimine, farmitöö korraldamine, laudatööliste juhtimine ning loomakasvatusalase dokumentatsiooni ja aruandluse koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
• oled õppinud loomakasvatust ning oled sel alal töötanud;
• Sul on olemas B-kategooria autojuhiluba;
• tunned kontoritöö tasemel arvutit
• ning soovid põllumajandusettevõttes töötada.

Pakume Sulle arenemis- ja koolitusvõimalusi, väljakutseid pakkuvat tööd, korterit ning soodustuste paketti (nt ametiauto, mobiiltelefoni kulude kompenseerimine).

Lisainfo

Kui loomakasvatusjuhi koht Sinus huvi tekitas, siis võta meiega ühendust ning kandideeri. Ametikoha kohta täpsem info telefonil 5569 6992.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2008

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mille põhiliseks tegevusalaks on piimatootmine. AS Ühinenud Farmid koondab enda alla 9 tütarettevõtet.

AS Kindlus on AS Ühinenud Farmid tütarettevõte, mis asub Harjumaal Tallinna ja Keila vahel Vääna külas.