Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42841

MALEVA MEISTER JA KOMANDÕR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tudengiterühma (min 20 in) komplekteerimine ja juhtimine loodusturismi keskuste väljaehitamisel ja teenindamisel. Kokkulepitud tööde organiseerimine.

Ootused kandidaadile

vähemalt 18 eluaastat ja armastus kolme apelsini vastu:

  • töö
  • loodus
  • hea seltskond

  • looduslikult kaunist elamispaika Pärli jõe kaldal Lahemaal
  • eneseteostusvõimalusi ja kogemusi ehituse ning turismiteeninduse vallas
  • head suvist teenimisvõimalust
  • hõngu endisest EÜE-st ning "töö- ja puhkelaagrist"

Lisainfo

Eelistatud tudengid, kes soovivad suvist rakendust ja metsikut elu eakaaslaste seltsis. Erilise tähelepanu osaliseks saavad ehituseriala ja rekreatsioonieriala tudengid.

Maleva tööaeg 15. maist kuni 15. septembrini.

P.S. Oodatud ka rühma lihtliikmete sooviavaldused.

Tööpakkumise number
#42841