Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671662

Maksuõiguse advokaat/jurist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 12. oktoober 2020
Kuulutus aegub:10. november 2020

Töö kirjeldus

Hedman Partners otsib endaga ühinema maksuõiguse advokaati/juristi!

Kui Sul on teadmised ja kogemus maksõiguse valdkonnas (sealhulgas – äriühingute maksustamine, rahvusvaheline maksustamine, tehingute maksustamine, siirdehinna küsimused, maksukohustused jne) ning soovid äri- ja tehnoloogiaõigusele spetsialiseeruvas advokaadibüroos arendada antud valdkonda, siis ootame Sind kandideerima!

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • Sul on erialane kõrgharidus;
  • omad vähemalt 3- aastast varasemat töökogemust;
  • valdad väga hästi eesti ning inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
  • Sind iseloomustab väga hea suhtlemis-, eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus ning julgus esineda;
  • naudid vastutuse võtmist ning oled enda töös kohusetundlik;
  • mõtled innovatiivselt ning oled lahendustele orienteeritud;
  • soovid töötada rahvusvaheliste klientidega.

Ettevõte pakub

Meiega liitudes on võimalus:

  • anda oma panus büroo maksuõiguse valdkonna arendustegevuses;
  • kasvada isiklikult ning areneda professionaalselt oma tegevusvaldkonnas parimaks;
  • arendada ennast ka äriõiguse ja ühinguõiguse valdkondades;
  • osaleda erinevatel konverentsidel ja seminaridel nii Eestis kui välismaal ning laiendada nii enda kui ka Hedman Partners-i network-i;
  • töötada innovatiivse lähenemisega advokaadibüroos koos oma valdkonna parimate tegijatega;
  • osaleda toredatel meeskonna ühisüritustel;
  • saada sporditoetust ning telefonikulude kompensatsiooni;
  • nautida massaaži kontoris ning lisa puhkusepäevi.

Tööpakkumise number
#671662

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020

Hedman Partners on uue põlvkonna advokaadibüroona pühendunud tehnoloogiapõhiste ja digitaalse suunitlusega äriühingute nõustamisele. Hedman Partners teeb koostööd tehnoloogiasektori ettevõtete, ettevõtjate ning investoritega, tänu millele on kasvanud üheks selle valdkonna juhtivaks ja suurima ekspertide meeskonnaga advokaadibürooks.

Vaata rohkem