Värsked tööpakkumised

Maksukonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126535

Tööpakkumise number

126535

Töö kirjeldus

Klientidele maksukonsultatsioonide pakkumine.

Nõudmised kandidaadile

· majandusalast kõrgharidust või selle omandamist lähiajal
· iseseisvust ning valmisolekut meeskonnatööks
· head analüüsi- ning eneseväljendusoskust

Ettevõte pakub

· Huvitavat tööd Eesti ja välismaiste ettevõtetega
· Arenguvõimalusi professionaalses meeskonnas
· Saavutustele vastavat tasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. november 2007
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2007

PKF Estonia OÜ on rahvusvahelisse audiitor- ja konsultatsioonifirmade ühendusse PKF International kuuluv ettevõte. Pakume oma klientidele audiitorteenuseid, maksukonsultatsioone ja muid ettevõtlusealaseid konsultatsioone.