Värsked tööpakkumised

Maksukonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 32124

Tööpakkumise number

32124

Töö kirjeldus

MAKSUKONSULTANT
Kelle peamiseks vastutusvaldkonnaks klientide nõustamine ja lahenduste pakkumine nii Eesti kui rahvusvahelise maksustamise küsimustes

Nõudmised kandidaadile

Majandusalast või juriidilist kõrgharidust
maksudealaseid süvendatud teadmisi ja huvi teadmiste täiendamise vastu
kaastöötajate juhendamise oskust ja kogemust
head eneseväljendamise oskust
klientidele orienteeritud tegutsemist
väga head inglise keele oskust
meeskonnatöö oskusi ja paindlikkust
soovi osaleda arendusprojektides
võimet jagada teadmisi ja kogemusi kolleegidega

Kasuks tuleb lektorikogemus või muu esinemiskogemus
vene keele oskus

Omalt poolt pakume võimalust olla enimoodatud külaline kliendi juures
võimalust olla koolitatud ja ise koolitada
rahvusvahelise teabe kasutamise võimalusi eri maksuvaldkondades ja koostööd arendusprojetkides rahvusvahelisel tasemel
vaheldusrikkast ja pingelisest tööst tulenevaid arenguvõimalusi nii erialal kui projektijuhtimises ning tööpanusele vastavat tasu

Asukoht Tallinn Ahtri 10A
Tööaeg täistööaeg
Tööle asumise aeg ASAP

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuli 2004
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2004

KPMG on üks maailma juhtivatest ärikonsultatsioonifirmadest. Meil on 103 600 töötajat ning oleme esindatud 159 riigis. Eestis töötame alates 1991.a. ning meie põhitegevusaladeks on audit, ka infosüsteemide audit, maksu-, juriidiline ja finantsnõustamine ning juhtimiskonsultatsioonid (sh. e-äri nõustamine).