Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58034

Maksukonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Olete oodatud osalema audiitorbüroo BDO Eesti AS-i töökonkursil, millega soovime leida täiendust meie maksukonsultantidele.

Ootused kandidaadile

Ootame vähemalt baasteadmisi maksudest ning õpivõimet edasiste omandamiseks, raamatupidamisoskust ning kolleegina head partnerit meile ja klientidele.

Pakume võimalust töötada koos oma ala parimate spetsialistidega.

Lisainfo

Kandideerimisest teatage e-postiga jaanuarikuu jooksul.

Tööpakkumise number
#58034