Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #227435

Maksukonsultant - raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Raamatupidamisteenuste osutamine lepingulistele klientidele
- Klientide nõustamine raamatupidamise alal
- Maksualased konsultatsioonid (VAT, Income tax, Double taxation)
- Põhisuund - EU sisene käibemaks (arvestus, tekkimine, aruandlus ja n-e)

Ootused kandidaadile

- Valmisolek meeskonnatööks
- Erialane kõrgharidus
- Hea suhtlus- ja väljendusoskus
- Edukas erialane töökogemus
- Suurepärane vene, eesti ning inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- Hea kohanemisvõime
- Kõrge pingetaluvus
- Analüüsimisvõime
- Hea arvutikasutamise oskus. 1C raamatupidamisprogrammi tundmine.
- EV raamatupidamise ning maksustamise seadusandluse tundmine
- Hea otsustus ning vastutusvõime

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist töötasu
- Enesearendamise ja täiendkoolituste võimalust
- Huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises firmas
- Paindlikke töötingimusi ning sõbralikku meeskonda

Tööpakkumise number
#227435