Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55580

Majateenija (Küprosel)

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • majapidamistööd (koristamine, triikimine, toiduvalmistamine jm, töökoormus ei ole suur)
  • tööaeg 8 tundi päevas (hommikul ja õhtul) 6 päeval nädalas (pühapäev vaba)
  • majutuse, söögi ja kom-teenuste eest maksma ei pea

Ootused kandidaadile

  • hea inglise keele oskus
  • nõutud on hoolsus ja korralikkus
  • vajalik on kogemus samalaadsel tööl
  • vajalikud juhiload
  • tööleping alates 6 kuust

  • pakume tööd korralikus ja majanduslikult kindlustatud 5liikmelises peres kus on kolm kooliealist last, kellest kaks õpivad välismaal. Peres on ka 2 koera.
  • omaette tuba koos WCga
  • palk 350 CYP kuus neto
  • sotsiaal- ja pensionikindlustus

Tööpakkumise number
#55580