Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26758

Majapidamisosakonna juhataja assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meriton Grand Hotel Tallinn võtab tööle majapidamisosakonna juhataja assistendi, kelle põhiülesanneteks on:

  • osakonnajuhataja igapäevane assisteerimine ja vajadusel asendamine
  • efektiivselt ja tõrgeteta organiseerida ja kontrollida toateenijate, koristajate ja pesulaotöötajate tööd.
  • numbritubade koristamine.

Ootused kandidaadile

  • naisterahvas vanuses 30-45 eluaastat,
  • eelnev töökogemus hotelli majapidamisosakonnas
  • heal tasemel eesti ja vene keele valdamine, kasuks tuleb ka inglise ja soome keele oskus
  • kohusetundlikkus, täpsus, hea organiseerimisvõime ja lojaalsus

Ettevõte pakub

  • meeldivat töökeskkonada.
  • huvitavat ja mitmekesist tööd graafiku alusel
  • tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Tegemist ei ole kontoritööga. Majapidamisosakonna juhataja assistendi põhiülesandeks on anda toateenijatele teada vabanenud hotellitubadest ja kontrollida tubade korrasolekut ja minibaare enne uue kliendi tulekut. Vajadusel on tarvis ka ise tube koristada.

Tööpakkumise number
#26758