Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #625597

Majapidamisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:

- Majapidamise koristustööde igapäevatööde korraldamine
- Töötajate väljaõpe
- Töö kvaliteedi kontrollimine
- Probleemide ennetamiseks vajalike kontrollimiste teostamine
- Ettevõtte toimimiseks vajalike vahenditega varustamine, inventari hooldamine ja sihipärane ning korrektne kasutamine
- Töötjate värbamisel osalemine
- Vajaliku dokumentatsiooni koostamine ning korrektse halduse korraldamine

Nõudmised kandidaadile

- Eelnev kogemus vahetuse vanemana puhastusvaldkonnas
- Hea eesti ja vene keele valdamine
- Postiivse ellusuhtumise, organiseeritud, detaile märkav ning "can do" suhtumisega
- Planeerimisoskust

Kasuks tuleb:
- Eelnev töökogemus majapidamisjuhina
- Inglise keele oskus
- Puhastusteeninduse alaste kursuste läbimine
- Põhjalikud teadmised koristusmeetoditest ja kemikaalidest

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- konkurentsivõimelist töötasu vastavalt kogemusele ja kvalifikatsioonile
- kvartaalseid ja aasta boonuseid

Tööpakkumise number
#625597

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. november 2019
Kuulutus sisestati:
1. november 2019

CVKeskus.ee klient

Tallinna suurim külaliskorterite pakkuja

Vaata rohkem