Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127297

Majapidajanna Otepää lähedal

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö asukohaks on eramaja Otepää vahetus läheduses. Maja suurus on 1100 ruutmeetrit.
Tööülesanneteks on: maja korrashoid, pesu pesemine, triikimine, voltimine, riiulitesse asetamine, tolmuvõtt, põranda jms. pesu, nõudepesu, WC-vannitoa korrashoid, toidu serveerimine vajadusel.
Elamsivõimalus kohapeal.

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus koristajana, soovituslikult kogemus koduabilisena;
* Lojaalsus, ausus;
* Hea suhtleja,
* Eesti keele oskus peaks olams heal tasemel;
* Oskus toitu serveerida.
* B-kategooria juhiload.

Ettevõte pakub

* Võimalust elada kohapeal (spetsiaalne juurdeehitus);
* Töörõivastust;
* Bensiinikompensatsioon;
* Hea töötasu.

Lisainfo

Personalipunkt Extra OÜ värbab inimest eramajapidamisse Otepää lähedale.

Tööpakkumise number
#127297