Värsked tööpakkumised

Majapidaja assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148298

Tööpakkumise number

148298

Töö kirjeldus

Pakume suvehooajaks tööd naisterahvale perenaise assistendile Norras heatasemelises kuurorthotellis.
Tööülesanded-
# Majapidaja assisteerimine
# Töögraafiku planeerimine jms.
# Kvaliteedi kontroll- tubade ja avalike pindade korrasoleku ülevaatus
# Üle vaadata ja tellida vajalikku varustust tubade jaoks
# Sarnased või seotud ülesanded
# Tubade ja avalike pindade koristamine
# Sarnased või eelnevatega seotud ülesanded

Nõudmised kandidaadile

* Hea inglise keel nii kõnes kui kirjas
* Juhtimise ja organiseerimise oskus
* töökogemus teenindusalalt
* Vähemalt keskharidus
* Meeskonnatöö ja selle juhtimise kogemus
* positiivne ellusuhtumine

Transport, majutus ja toitlustamine korraldatud tööandja poolt ja on töötaja jaoks tasuta, töö graafiku alusel, tööleping sõlmitakse Eestis.
Palk (neto e. kätte) Alates 15 000 EEK/kuu.
lisatasude võimalus: ületunnid (rohkem kui 162 h/kuu) +50%, riigipühad +100%+ boonuse võimalus alates 3. töökuust

Lisainfo

Huvi korral helista ning arutame koostöö võimalusi!

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või praktika või hooajatöö
Kuulutus aegub:
16. mai 2008
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2008

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on tööjõu leidmine heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse hotelliteenindaja, ettekandja, koka, administraatori jt. ametikohtadele.