Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126520

Majaperenaine

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

majapidamis- ja remonditööde organiseerimine ja kontroll
puhastusteenindajate väljaõpetamine ja juhendamine
majapidamise tööstandardite koostamine ja ajakohastamine

Ootused kandidaadile

tervikpilti tajuv, organisaatorlike võimetega
energiline, kiire, ratsionaalse mõtlemisega
aus, kohusetundlik
sõbralik, positiivne, meeskonnatöötaja
eesti ja vene keele oskus
kasuks tulevad soome, inglise jt keelte oskused

Ettevõte pakub

  • erialast enesetäiendamisvõimalust
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • huvitavat ja suhtlemisrikast tööd
  • kaasaegseid töötingimusi
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • nooruslikku ja töökat kollektiivi
  • tööaega graafiku alusel

Tööpakkumise number
#126520