Värsked tööpakkumised

Majaperenaine - laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115453

Tööpakkumise number

115453

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda toredat ja tublit majaperenaist, kelle hooleks on kõige lasteaia igapäevaeluks tarviliku eest hoolitsemine.
Majaperenaise tööks on peamiselt tegelemine kõikide ladudega (ka arvestuse pidamine), toidukauba tellimine, tegelemine lastele tarviliku pesu pesemise ja triikimisega.

Nõudmised kandidaadile

Meie majaperenaine peab olema tubli ja rõõmsameelne. Selleks tööks on vajalik kohusetundlikkus ning töökus. Ta peab oskama arvutit kasutada.

Pakume sõbralikku töökollektiivi ning toetavat juhtkonda. Töötamise alustamisel individuaalne väljaõpe .

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 6000 EEK kuus

Lapsekeskse mõtteviisiga lasteaed