Värsked tööpakkumised

Majandusteenistuse spetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92896

Tööpakkumise number

92896

Töö kirjeldus

Haridusosakonna majandusteenistuse spetsialisti põhiülesanded on:

  • tellijapoolne insener-tehniline järelevalve ehitusobjektidel
  • projekteerimis- ja ehitushangete dokumentatsiooni koostamine ja hankemenetluse läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

  • ehitusalane kõrg- või kesk-eriharidus
  • arvuti kasutamise oskus (tekstitöötlus ja tabelarvutus)
  • väga hea kirjalik ja suuline eneseväljendusoskus
  • vastutustunne, korrektsus ja täpsus;
  • väga hea suhtlemis- ja koostööoskus.
  • pingetaluvus

Kasuks tuleb:
  • ehitusalane töökogemus kohalikus omavalitsuses või ehitusettevõttes
  • kogemus riigihankemenetluste läbiviimisel ja riigihangete alaste õigusaktide tundmine
  • autojuhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • huvitavat, mitmekülgset ja pingelist tööd
  • fikseeritud töötasu
  • avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi

Lisainfo

Sooviavaldus ja CV saata või tuua hiljemalt 16. veebruariks 2007 Tartu Linnavalitsuse haridusosakonda, Raekoja plats 12, 51003 Tartu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2007