https://www.cvkeskus.ee/45603

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Majandusteenistuse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45603

Tööpakkumise number

45603

Töö kirjeldus

Majandusteenistuse vastutusvaldkond Regionaalhaiglas on: ruumide puhtuse ja heakorra tagamine, rendilepingute haldamine, territooriumite puhtuse ja heakorra tagamine, jäätmekäitluse korraldamine, pesukäitluse organiseerimine, läbipääsude haldamine ja turvalisuse tagamine ning sildi ja viidamajandus

Majandusteenistuse juhataja põhiülesanneteks on Regionaalhaigla majandusteenistuse töö planeerimine ja korraldamine, tema vastutada oleva eelarve planeerimine ja täitmise kontrollimine ning osalemine majandusteenistusse töötajate värbamisel.


Nõudmised kandidaadile

  • juhtimiskogemus
  • eelnev töökogemus suures organisatsioonis
  • kohusetundlikkus ja pingetaluvus
  • soovitavalt vene keele oskus
  • soovitavalt kõrgharidus


Ettevõte pakub

  • eneseteostuse võimalust Eesti ühes suurimas meditsiiniasutuses
  • motiveerivat töötasuLisainfo

Palume saata avaldus koos CV-ga ja palgasooviga hiljemalt 5. juuniks k.a postiaadressil Sütiste tee 19, 13419 Tallinn, faksil 6971200 või e-posti aadressil personaliotsing@regionaalhaigla.ee. Avaldusele palume lisada märksõna “personaliotsing majandusteenistuse juhataja”.

Lisainfo Toomas Vilosius (juhatuse liige) telefonil 6972020 või Janno Kivistik (tehnikateenistuse juhataja kt) telefoninumbril 6971490.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. juuni 2005
Kuulutus sisestati:
19. mai 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

Regionaalhaigla missiooniks on olla Eesti tipphaigla – tipptasemel patsiendisõbraliku arstiabi andmine ja meditsiini arendustöö eestvedamine Eestis. Regionaalhaigla moodustati vabariigi valitsuse poolt Mustamäe haigla, Kivimäe haigla, Eesti Onkoloogiakeskuse, Tallinna Psühhiaatrihaigla, Tallinna Nahahaiguste Haigla, Arstliku Perenõuandla, Kutsehaiguste Kliiniku ja Keila Haigla baasil. Sihtasutuse käive on ca 900 miljonit krooni ning töötajaid üle 3200.