Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55000

Majandustarkvara spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda majandustarkvara spetsialisti, kelle peamisteks tööülesanneteks on:

  • majandustarkvara administreerimine ja hoolduse organiseerimine;
  • majandustarkvara probleemide paindlike lahenduste leidmine koostöös tarkvara kasutajatega arvestades ettevõtte vajadusi ja arengut;
  • majandustarkvara arendusülesannete täitmine ja ettepanekute tegemine;
  • majandustarkvara projektides osalemine;
  • majandustarkvara kasutajate konsulteerimine ja koolitus.

Ootused kandidaadile

Nõuded kandidaadile on:

  • kõrgharidus;
  • erialane töökogemus;
  • soovitav programmeerimisoskus;
  • suhlemisoskus ja koostöövalmidus;
  • paindlikus;
  • eesti, inglise ja vene keele oskus, kasuks tuleb ka soome keele oskus;
  • kohusetundlikus.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub:

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ja arenevas kontsernis;
  • erialaseid täiendkoolitusi ning arenguvõimalust;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • motiveerivat ja tänapäevast töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#55000

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
15. november 2005

AS Norma on juhtiv autode turvasüsteemide tarnija Venemaa autotehastele ja turvavööde tarnija mitmetele lääne autotööstuskontsernidele.
Põhitegevuseks on autode turvasüsteemide ja nende komponentide valmistamine, nende müük ning põhitegevusega seonduvate arendus- ja uurimistööde teostamine.

Vaata rohkem