Värsked tööpakkumised

Majandustarkvara Microsoft Navision projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185593

Tööpakkumise number

185593

Töö kirjeldus

Projektijuhi põhilisteks tööülesanneteks on majandustarkvara juurutamine, peakasutaja ülesanded ja arendustegevus.

Nõudmised kandidaadile

Omad erialast kesk- eri või kõrgharidust
Omad eelnevat töökogemust majandustarkvara juurutamisel ja soovituslikult seoses Navisioniga.
Valdad eesti, vene ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas.
Oled energiline, arenemisvõimeline, kohusetundlik ja tulemustele orienteeritud.
Oled suure pingetaluvusega.
Tunned hästi IT valdkonda
Oled loogilise mõtlemisega

Pakume võimalust töötada edukas ning huvitavas valdkonnas tegutsevas metallitootmise ettevõttes.
Sind ootab avatud ning uuendustele orienteeritud meeskond.
Kvaliteetse töö eest vääriline tasu ja motiveeriv kompensatsioonipakett.

Lisainfo

Kasuks tuleb hobina male või bridž
VÄGA KIIRE PAKKUMINE.
SOBIB KA OSALISE TÖÖAJAGA TÖÖTAMINE

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2009

AS E-Profiil on 1997. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis valmistab suuri metallkonstruktsioone ning seadmeid nafta- ja gaasitööstuse jaoks. Ettevõte on viimastel aastatel tugevasti kasvanud, meil töötab 160 inimest, neist 110 tootmises. Ettevõtte eesmärgiks on tõusta oma valdkonna tipptegijaks