Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60166

Majandustarkvara konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kliendiettevõtte ärivajaduste analüüs
  • lahenduste kavandamine
  • rakenduste seadistamine, loomine ja testimine
  • koolituste läbiviimine
  • kasutajate nõustamine
  • osalemine süsteemi edasisel hooldusel

Ootused kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus ning orienteeritus klientide teenindamisele
  • iseseisvus, initsiatiiv ning sobivus meeskonnatööks
  • majandus- või IT-alane kõrgharidus
  • inglise keele oskus väga heal tasemel
  • 2-5 aastane töökogemus enam levinud majandustarkvara arendamisel, juurutamisel ning klientide konsulteerimisel
  • huvi ja valmisolek välislähetusteks

Kasuks tuleb:
  • SAP majandustarkvara tundmine (võimalikud moodulid FI,CO,MM,SD,HR,….)
  • ABAP programmeerimiskeele tundmine
  • soome/saksa keele oskus

  • vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas
  • motiveeritud ja koostööaldist meeskonda
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • vajalikku täienduskoolitust

Tööpakkumise number
#60166