Värsked tööpakkumised

Majandustarkvara konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 34001

Tööpakkumise number

34001

Töö kirjeldus

AS Merit Tarkvara pakub Tallinnas tööd majandustarkvara konsultandile. Ametikoha eesmärk on klientide konsulteerimine Meriti majandustarkvara (sh. Merit Aktiva ja Merit Palk) valdkonnas ning osalemine müügitöös (tarkvara presentatsioonide ja pakkumiste tegemine, seminaridel esinemine). Vajalik on ka osalemine asjaajamises ja kirjavahetuse korraldamises.

Nõudmised kandidaadile

• Väga hea suhtlemisoskus ja soov tarkvara kasutajaid aidata
• Teadmised raamatupidamisest
• Hea arvutikasutamisoskus
• Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas ning hea vene keele oskus
• Juhilubade olemasolu
• Soov pidevalt juurde õppida ning areneda koos meie tarkvaratoodete ja firmaga
• Oskus vältida konflikte ja toime tulla keerukates suhtlemissituatsioonides
• Usaldusväärsus, täpsus ja kohusetundlikkus
• Iseseisvus ja orienteeritus tulemuse saavutamisele
• Hea ajaplaneerimise oskus

Kasuks tuleb:
• Praktilised kogemused raamatupidamises
• Eelnev kogemus majandustarkvaradega
• Positiivne töökogemus klientide teenindamisel

Pakume huvitavat ja vaheldusrikast suhtlemisega seotud tööd, sõbralikku meeskonda ja tulemustega seotud motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Palume saata CV enne 17. septembrit 2004.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2004
Kuulutus sisestati:
25. august 2004

AS Merit Tarkvara on Eesti juhtiv majandustarkvara tootja alates 1991. aastast. Meie klientideks on mitu tuhat firmat väikestest suurteni.