https://www.cvkeskus.ee/105950

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Majandustarkvara konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 105950

Tööpakkumise number

105950

Töö kirjeldus

Seoses jätkuva laienemisega ootab SIS oma meeskonnaga liituma majandustarkvara konsulatanti. Sinu töö sisuks on kliendiettevõtte ärivajaduste analüüs ning protsesside kaardistus. Vastavalt kaardistatud vajadustele koostad Sa kliendile sobiva lahenduse ning jälgid selle täitmist. Sinu tööülesandeks on ka kasutajate koolitus ning nõustamine igapäevastes küsimustes. Samuti osaled Sa kliendi majandustarkvara süsteemide edasises arenduses ja hoolduses.


Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on majandus- või infotehnoloogialane kõrgharidus või selle omandamine lõppjärgus. Eduka toimetuleku eelduseks on varasem kokkupuude majandustarkvara arendamisega või juurutamisega või klientide konsulteerimisega. Tööks on vajalik hea inglise keele oskus ning teadmised SAP/ORACLE/AXAPTA/NAVISION majandustarkvarast. Konsultandi töö eeldab Sinult valmidust meeskonnatööks ja õppimisvõimet, samuti on vajalik iseseisvus ja initsiatiiv.


Ettevõte pakub

Siemens pakub Sulle vastutusrikast ja huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas, vajalikku täiendkoolitust ning töötamist motiveeritud meeskonnas.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. mai 2007
Kuulutus sisestati:
27. aprill 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

Siemens on 1847. a. loodud rahvusvaheline ettevõte, kes on oma 475 000 töötajaga täna esindatud üle kogu maailma 190 riigis. Siemens tegutseb telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia, energeetika, automaatika, transpordi ja meditsiinitehnika valdkonnas. Siemens alustas oma tegevust Eestis 1994.a. 2005/2006 majandusaastal oli Siemensi käive 33 miljonit eurot ning töötajate arv 260. Siemens Gruppi Eestis kuuluvad AS Siemens, AS Siemens Electroservices, Siemens Financial Services AB Eesti filiaal ning Siemens Enterprise Communications Oy Eesti filiaal.
Siemens IT Solutions and Services (SIS) on kiiresti arenev ja pidevalt laienev üksus AS Siemens koosseisus. SISi peamisteks tegevusvaldkondadeks on majandustarkvara lahenduste juurutamine ja arendamine, infoturbelahendused, servicedesk’i teenused. Lisainfo ettevõtte kohta Internetis: www.siemens.ee