Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675712

Majandustarkvara kasutajatugi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 11. november 2020
Kuulutus aegub:25. november 2020

Töö kirjeldus

  • Majandustarkvara kasutajatoe „helpdesk“ pakkumine, kasutajate konsulteerimine ja koolitus. Sealhulgas abi müügi- ja ostutellimuste loomisel, tarneahela juhtimisel.

  • Pisiarenduste teostamine ja ettepanekute tegemine.

  • Arendusprojektides osalemine.

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus, soovitavalt eriharidus infotehnoloogia valdkonnas.

  • Varasem töökogemus majandustarkvaraga Axapta või Dynamix AX, soovitavalt kasutajatoena.

  • Kasuks tuleb programeerimisoskus.

  • Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas,  kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasemel;

  • Väga hea suhtlemisoskus.

  • Oskus näha seoseid ja loogiline mõtlemine.

  • Iseseisva ja meeskonnas töötamise oskus, täpsus ja korrektsus.

Ettevõte pakub

  • tööd toetavas, professionaalses meeskonnas
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • täiendkoolitusi
  • toredaid ühisüritusi ja sporditoetust

Töökoht asub Stokker AS peakontoris, aadressil Peterburi tee 44/4

Konkursi lõpptähtaeg on 25.11.2020

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Peterburi tee 44 asuvas Stokkeri tööriistakeskuses

Tööpakkumise number
#675712

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
11. november 2020

Stokkeri meistrite meeskonda kuuluvad oma valdkondade parimad asjatundjad, kes on aidanud kasvada Stokkeril Baltikumi juhtivaks professionaalsete tööriistade ja masinate müügi- ning teenindusettevõtteks. Meie töötajate pühendumine ja professionaalsus aitavad meie klientidel olla edukad.
Stokker pakub tööandjana inspireerivat ja arendavat keskkonda ning meeskonda, kus sul on suurepärane võimalus teostada ennast tööalaselt ja kasvada isiksusena.

Vaata rohkem