Värsked tööpakkumised

Majandustarkvara Concorde XAL juhendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 22284

Tööpakkumise number

22284

Töö kirjeldus

Sinu töökohustusteks on majandustarkvara Concorde XAL firmasisene arendamine, uuenduste rakendamine ja kaastöötajate väljaõpe ning analüüside ja aruannete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Kui sa oled iseseisev, töökas, loov ja vastutustundlik, siis pakume Sulle huvitavat tööd arenemaks majandustarkvara Concorde XAL juhendajaks.

Kasuks tuleb IT-alane töökogemus (eelistatavalt Concorde XAL), majandusalased teadmised, inglise keele oskus, kogemus rahvusvahelises firmas.

Flexa Eesti AS pakub võimalust töötada edule orienteeritud sõbralikus rahvusvahelises kollektiivis.

Lisainfo

Ootame Sinu sooviavaldust ja ametikäigukirjeldust koos palgasooviga (soovitavalt inglise keeles) hiljemalt 25. juuniks 2003.a.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
25. juuni 2003
Kuulutus sisestati:
17. juuni 2003

Flexa Eesti AS on 1994. aastal loodud 100 % Taani kapitalil baseeruv Eesti firma, mis toodab männipuidust mööblikomponente, liimkilpi ning lastemööblit. Firma tootmiskompleksid asuvad Lääne-Virumaal, Viru-Nigulas ja Kadrinas.