Värsked tööpakkumised

Majanduspoliitika talituse peaspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118829

Tööpakkumise number

118829

Töö kirjeldus

Ametikoha peamiseks ülesandeks on ettepanekute väljatöötamine Eesti majanduspoliitika kujundamiseks ning osalemine siseturu toimimise ja konkurentsivõime tõstmisega seotud poliitikate väljatöötamisel.

Tööülesannete hulka kuulub:

- ministeeriumi ja selle haldusalas olevate strateegiliste ja majanduspoliitiliste dokumentide väljatöötamisel osalemine ja ettepanekute tegemine seisukohtade võtmiseks ja meetmete rakendamiseks;
- osalemine ministeeriumi arengukavade väljatöötamisel ettevõtluse, siseturu, konkurentsi toimimise ja turismi valdkonnas;
- erinevate siseriiklike ja rahvusvaheliste (EL taseme) töögruppide töösse panustamine;
- konkurentsivõime tõstmisega seotud Eesti seisukohtade väljatöötamises osalemine;
- majanduspoliitiliste otsuste jt valitsusasutuste arengukavade analüüs ning ministeeriumi seisukohtade ettevalmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

- kõrgharidus (soovitavalt majandus-, haldusjuhtimise või politoloogia alane);
- väga hea analüüsi- ja üldistusvõime;
- hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
- väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Parimat kandidaati iseloomustab: initsiatiivikus, kohusetunne, arenguvalmidus, erialane töökogemus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

- huvitavat ja perspektiivset tööd avalikus sektoris;
- mitmekülgseid enesetäiendamise võimalusi;
- tööd avatud ja teotahtelises meeskonnas;
- häid töötingimusi ja –vahendeid ning avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid.

Lisainfo

Oluline teada: käesoleval ametikohal pakume tööd orienteeruvalt 3 aastaks, teenistuja lapsehoolduspuhkusel asendamise ajaks. Koostöö sujumisel pakume ministeeriumi struktuuris edasiliikumiseks uusi väljakutseid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
7. september 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.