https://www.cvkeskus.ee/173554

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #173554

Majanduspoliitika talituse peaspetsialist (asendaja)

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

 • Eelnõude ja arengukavade majanduspoliitiliste mõjude hindamine ning osalemine riigi arengu strateegilises planeerimises;
 • Eesti ettevõtluskeskkonda ja investeerimiskliimat paremaks tegevate majanduspoliitiliste diskussioonide algatamine, ettepanekute esitamine, projektide juhtimine;
 • Eesti ettevõtete rahvusvahelistumise ning välisinvestorite teenindamise paremaks sujumiseks analüüside läbiviimine;
 • koostöö Eesti ja rahvusvaheliste organisatsioonidega, Eesti investeerimiskeskkonna osas OECD investeeringute komiteega.


Nõudmised kandidaadile

 • Kõrgharidus (soovitavalt majandusalane);
 • kogemustele tuginev rahvusvahelise ettevõtlus- ja investeerimiskeskkonna mõistmine;
 • väga hea analüüsi- ja üldistusvõime;
 • hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, koostöövalmidus;
 • väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.

Parimat kandidaati iseloomustab: teadmised majandusarengust, riigi toimimisest, strateegilisest planeerimisest ning globaalsetest majandusarengutest, erialane töökogemus (soovitavalt rahvusvaheline), algatus- ja otsustusvõime, läbirääkimis- ja esinemisoskus, loov mõtlemine ,“suure pildi“ nägemise oskus, vastutustunne.


Ettevõte pakub

 • Üht kõige huvitavamatest ja perspektiivikamatest töödest avalikus sektoris;
 • võimalust kaasa rääkida Eesti majanduspoliitika kujundamisel;
 • mitmekülgseid enesetäiendamise võimalusi;
 • toetavat ja tulemusele orienteeritud meeskonda.


Lisainfo

Otsitakse uut töötajat pikemas välislähetuses oleva kolleegi asendamiseks, esialgne lepingu kestvus kuni 2009. aasta lõpuni.
CV ja avalduse palume saata hiljemalt 23. veebruariks 2009. a. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi personaliosakonda aadressil Harju tn 11, 15072 Tallinn või e-posti aadressil cv(ät)mkm.ee märksõnaga “majanduspoliitika talitus”.


Tööpakkumise number
#173554

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
5. veebruar 2009

Firma nimi peidetud

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi tegevuse eesmärgiks on luua tingimused Eesti majanduse konkurentsivõime kasvuks ning tasakaalustatud ja jätkusuutlikuks arenguks läbi riigi majanduspoliitika väljatöötamise, elluviimise ja tulemuste hindamise.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi valitsemisalas on riigi majanduspoliitika ja majanduse arengukavade väljatöötamine ning elluviimine tööstuse, kaubanduse, energeetika, elamumajanduse, ehituse, transpordi (sealhulgas transpordi infrastruktuur, veondus, transiit, logistika ja ühistransport), liikluskorralduse (sealhulgas liiklus raudteel, maanteedel ja tänavatel, vee- ja õhuteedel), liiklusohutuse suurendamise ja liiklusvahendite keskkonnakahjulikkuse vähendamise, informaatika, telekommunikatsiooni, postiside ja turismi valdkonnas; riigi infosüsteemide arendamise koordineerimine; tehnoloogiline arendustegevus ja innovatsioon; metroloogia, standardimise, sertifitseerimise, akrediteerimise, tegevuslubade, registrite, tööstusomandi kaitse, konkurentsijärelvalve, tarbijakaitse, ekspordiarengu ja kaubanduse kaitsemeetmete korraldamine; ettevõtluse regionaalse arengu ja investeeringute alased küsimused, vedelkütuse miinimumvaru haldamine ning vastavate õigusaktide eelnõude koostamine.

Vaata rohkem