Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23306

Majandusosakonna tehnilise talituse juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhiülesandeks on Riigikantselei valitsemisel olevate ehitiste haldamise (sh korrashoid, jooksev- ja kapitaalremonttööd), tehnilise ekspluatatsiooni korraldamine; tellija funktsioonide täitmine Riigikantselei tellimisel ehitatavatel ehitus- ja remondiobjektidel; peaministrile, Vabariigi Valitsusele ja Riigikantseleile vajaliku inventari, seadmete ja materjalide soetamine.

Ootused kandidaadile

- tehnikaalane kõrgharidus;
- teenistus vanemametnike põhigruppi kuuluval või valitaval ametikohal riigi- või kohaliku omavalitsuse ametiasutuses või organis 1 aasta või muul kõrgharidust nõudval tööl ehituse korraldamise, hoonete hoolduse või inventari soetamise korraldamise valdkonnas 1 aasta;
- juhtimiskogemus 1 aasta;
- ehitusvaldkonda reguleerivate õigusaktide tundmine ja rakendamise oskus, ehitus-, ehitusremondi- ja hooldustöödel tellija ülesannete täitmiseks ja tööde teostamiseks vajalikud teadmised ja oskused;
- elektri- ja soojamajandus-, veevarustus- ja kanalisatsiooni-, side-, valve- ja tuletõrjesignalisatsioonisüsteemide tundmine;
- eesti keele oskus kõrgtasemel, kahe võõrkeele oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
- kohusetunne, usaldusväärsus, täpsus ja korrektsus.

Ametipalga suurus on 10 000 krooni, millele lisanduvad “Avaliku teenistuse seadusest” tulenevad lisatasud ja võimalik tulemustasu

Lisainfo

NB! Kandideerimiseks tuleb lisaks elektroonilisele CV-le saata paberkandjal järgmised dokumendid: avaldus, tunnistuse või diplomi koopia vajaliku hariduse kohta, omakäeline kinnitus, et kandidaat vastab teenistusse astumiseks seaduses sätestatud nõuetele. Dokumendid saata hiljemalt 16. septembriks 2003. a Riigikantselei ametnike konkursi- ja atesteerimiskomisjonile aadressil Rahukohtu 3, Tallinn 15161. Lisainfo telefonil 693 5820. Konkursi- ja atesteerimiskomisjoni korraldav koosolek toimub 25. septembril 2003. a kell 9.00 Tallinnas Rahukohtu 3. Konkursikuulutuse tekst ning lisateave kandidaatidele esitatavate nõuete kohta on avaldatud ametlikus väljaandes "Ametlikud Teadaanded" (http://www.ametlikudteadaanded.ee)

Tööpakkumise number
#23306