Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118818

Majandusjuht (Võru Supermarket)

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kontroll kaupluse ja tsehhide tehniliste seadmete korrapärase töö üle
- teostama järelvalvet tehniliste seadmete ja inventari kasutamise kohta vastavalt kasutusjuhenditele

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus
- koostöövalmidus
- pingetaluvus
- täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, ausus
- eesti ja soovitavalt vene keele valdamine

Ettevõte pakub

- karjääri ja arengu võimalust suurimas kaubandusettevõttes
- suurimat teenimisvõimalust
- parimat meeskonda

Tööpakkumise number
#118818

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. september 2007
Kuulutus sisestati:
9. august 2007

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku 372 kauplust Leedus, Lätis, Eestis ja Bulgaarias.

Vaata rohkem