Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69007

Majandusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

hoonete haldamisega seotud tööde heatasemeline organiseerimine
hooldus ja remondiplaanide koostamine
hoone tehnosüsteemide korrashoiu korraldamine
jooksva hoolduse korraldamine
vajalike materjalide ja vahendite hankimine

Ootused kandidaadile

administreerimisoskus
aktiivne ja loov töössesuhtumine
algatusvõime ja initsiatiivikus töökohustuste täitmisel
autojuhiload
lihtsate parandustööde tegemise oskus

Ettevõte pakub

arendavat tööd kaasaegses töökeskkonnas
asjalikku ja sõbralikku kollektiivi
erinevaid väljakutseid pakkuvat tööd
kindlat töötasu
koolitusvõimalust

Lisainfo

Arhitektuurimuuseumi kollektiiv on väike, mistõttu on oluline koostöövõime, abivalmidus ning initsiatiivikus. Eeldame ka praktilisi oskusi (lihtsamad parandustööd).

Tööpakkumise number
#69007