Värsked tööpakkumised

Majandusjuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376724

Tööpakkumise number

376724

Töö kirjeldus

Majandusjuhi ülesanne on tagada Riigikantselei valitsemisel oleva riigivara haldamine ja hooldamine (sh remonttööde planeerimine ja läbiviimise korraldamine), koordineerida Riigi Kinnisvara ASi osutatavaid teenuseid ning korraldada Riigikantselei transporditeenuse osutamist ja töökeskkonna alast tegevust.

Nõudmised kandidaadile

·         kõrgharidus (soovitavalt majandus-, kinnisvara- või ehitusalane)
·         töökogemus ametikoha valdkonnas vähemalt 5 aastat  ja juhtimiskogemus vähemalt 2 aastat
·         kinnisvara haldamise ja hoolduse valdkonna tundmine
·         riigivara valitsemist ja riigihangete läbiviimist reguleerivate õigusaktide tundmine ja rakendamise oskus
·         eesti keele oskustC1-tasemel ja inglise keele oskus B1-tasemel
·         ausus, usaldusväärsus, korrektsus ja hea pingetaluvus
·         väga head suhtlemis- ja koostööoskus

Pakume ainulaadset võimalust teha huvitavat ja vastutusrikast tööd peaministri ja Vabariigi Valitsuse toetamisel. Tagame mitmekülgsed arengu- ja koolitusvõimalused, professionaalse meeskonna, head töötingimused ning konkurentsivõimelise palga.

Lisainfo

Motiveeritud avalduse ja CV koos töökogemuse kirjeldusega palume esitada hiljemalt 29. aprillil 2015 elektrooniliselt aadressil personal[at]riigikantselei.ee. Lisainfo 693 5445 või agne.kiik[at]riigikantselei.ee (personalijuht Agne Kiik).

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2015

Riigikantselei on Vabariigi Valitsuse juures olev asutus, kelle eesmärk on toetada Vabariigi Valitsust ja peaministrit poliitika kujundamisel ja elluviimisel ning aidata tagada head riigivalitsemist.